Kdo jsme | Dokumenty | Náš tým | Prohlídka školy | Fotogalerie | Projekty | Školní časopis

Tomáš

Tomáš je silným článkem v našem pedagogickém sboru. Vystihuje ho pevný řád, spravedlnost a veselá nálada. Je to nadšený sportovec a svoje zapálení předává dětem. Děti mají v Tomášovi oporu a cítí se s ním v bezpečí.

Věra

Věra si získá respekt u dětí vlídným přístupem. Snaží se je vést k sebedůvěře a samostatnosti. Dbá na to, aby se v prostředí školy cítily dobře a bezpečně. Do své praxe s oblibou zařazuje prvky matematiky prof. Hejného, metodu Montessori, učení prožitkem, aktivity hudební, rytmické, pohybové i výtvarné.

Markéta

Markéta má dlouholeté zkušenosti s Montessori pedagogikou. S dětmi, kromě Montessori aktivit, nejraději cvičí jógu a praktikuje různé pokusy. Učí děti, jak mohou objevovat svět. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, tanci a záchraně zvířat.

Kateřina

Kateřina je učitelka MŠ a pochází z Polska. Při výuce nejen angličtiny a hudební výchovy aplikuje metodu Montessori. Ve volném čase ráda plave, chodí po horách a věnuje se svojí rodině.

Lucie

Lucka je milá, ochotná a přátelská a její práce v mateřské škole ji velmi baví. Ráda si s dětmi hraje kdykoliv a kdekoliv, připravuje pro ně výtvarné činnosti i jiné aktivity, za což ji děti odměňují úsměvem na rtech.

Petr

Je hodně trpělivý v práci s dětmi, dovede si k nim najít cestu a vymýšlet pro ně zábavné aktivity. Rád si s dětmi hraje, učí je tancovat, pomáha jim a je na ně hodný. Petr u nás vede taneční kroužek.